Nabídka roční pracovní stáže ve Florencii!

Vážení studenti,

mám velikou radost, že Vás mohu opět oslovit s nabídkou roční pracovní stáže v naší partnerské instituci – European University Institute ve Florencii.

Jsme rádi, že naši studenti každoročně skvěle reprezentují ÚISK právě na tomto špičkovém evropském pracovišti a těšíme se, že i letos mnozí z Vás využijí tuto výjimečnou příležitost pro svůj další odborný, jazykový i osobnostní rozvoj.

Pozice šesti trainees se nabízejí napříč vybranými akademickými institucemi v celé EU a mohou se o ně ucházet absolventi bakalářského i magisterského stupně informačních studií a knihovnictví. Více informací o podmínkách stáže naleznete zde: https://www.eui.eu/Research/Library/AboutTheLibrary/Job-opportunities/Traineeships/Traineeships.

Výběrové řízení je dvoukolové, vybírají se zároveň tři trainees s nástupem od února 2024, tak tři od listopadu 2024 (pozor, možnost volby ze strany studenta je velice omezená).

První kolo VŘ na ÚISK proběhne v čtvrtek 12.10.2023 od 15:00 Na Příkopě 29, 5. patro (příp. online).

Zájemci musí předem (do 10.10.2023 do 24:00) poslat svůj životopis a motivační dopis v angličtině na adresu helena.lipkova@ff.cuni.cz (pracovním jazykem na EUI je angličtina, znalost italštiny není požadována!).

Vybraní uchazeči dostanou písemné doporučeni a podporu pro přípravu na pohovor druhého kola, které se uskuteční formou online se zástupci EUI online.

S pozdravem,

Helena Lipková

 

Úvod > Nástěnka > Nabídka roční pracovní stáže ve Florencii!