Knihovna AV ČR – Pracovník/pracovnice do Oddělení zpracování časopisů

19. 12. 2023
Knihovna AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Pracovník/pracovnice do Oddělení zpracování časopisů.

Náplň práce:

– tvorba metadat pro Digitální knihovnu
– správa fondu periodik
– zpracování periodik v systému Aleph

Požadujeme:
– minimálně ukončené středoškolské vzdělání (knihovnické vzdělání výhodou)
– znalost práce s PC (Office, atd.)
– znalost katalogizačních pravidel RDA
– znalost programu Aleph výhodou
– schopnost učit se nové věci

Nabízíme:
– pracovní úvazek 30 hodin týdně (0,75 úvazku)
– práci v příjemném malém kolektivu v centru Prahy, částečně práce v depozitáři v Jenštejně
– stravenkovou kartu
– sickdays
– po zapracování možnost občasné práce z domova
Nástup:

– od 1. 3. 2024

– po 3 měsících zkušební lhůty možnost navýšení mzdy o osobní ohodnocení
– práce vhodná též pro studenty či absolventy

Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete na adresu neradova@knav.cz nejpozději do 4. 2. 2024.

Termíny pohovorů sdělíme vybraným uchazečkám a uchazečům nejpozději 9. 2. 2024. Pohovory se budou konat na adrese Národní 3, Praha 1. Knihovna AV ČR si vyhrazuje právo obeslat s termínem pohovoru pouze osoby, které vybere na základě zaslaných dokumentů.

Kontaktní osoba Mgr. Kateřina Neradová, neradova@knav.cz

Uzávěrka přihlášek: 04. 02. 2024

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Úvod > Pracovní příležitosti > Knihovna AV ČR – Pracovník/pracovnice do Oddělení zpracování časopisů