Přání do nového roku

Vážení kolegové a kolegyně, milí studenti a milé studentky a v neposlední řadě drazí absolventi a absolventky,

za celý Ústav informačních studií a knihovnictví Vám ze srdce přeji bezproblémový vstup do nového roku. Letošní rok, který se chýlí ke svému závěru, nám opět připravil nečekané výzvy, s kterými se musíme jako společnost potýkat. Kromě jiného jsme viděli i úžasné nasazení a reakci českých knihoven při příchodu uprchlíků před válkou na Ukrajině. O to více si uvědomuji zodpovědnost, kterou knihovny a náš Ústav máme a jakou roli můžeme ve společnosti hrát. Vážím si každého z Vás, kteří tvoříte knihovnickou komunitu a podílíte se na vzdělání i praxi.

Přeji všem zasloužený odpočinek během Vánočních svátků a na viděnou v Novém roce!

Dr. Adéla Jarolímková, ředitelka ÚISK

Úvod > Nástěnka > Přání do nového roku