FSV UK – Správce elektronických informačních zdrojů

Fakulta sociálních věd Univerzita Karlova hledá pro oddělení Centrum vědeckých informací nového kolegu / novou kolegyni na pozici správce elektronických informačních zdrojů.

Náplň práce:

• akvizice, evidence a správa elektronických informačních zdrojů
  • komunikace s technickou podporou a správci EIZ na celouniverzitní úrovni
  • komunikace s uživateli, asistence a řešení uživatelských problému v práci s EIZ
  • pořádání školení, práce s EIZ pro studenty a akademiky fakulty

Požadujeme:

• středoškolské či vysokoškolské knihovnické či informační vzdělání nebo praxe
  • minimálně základní orientaci v problematice EIZ (znalost nabídky EIZ na UK a procesů akvizice, správy a zpřístupňování)
  • uživatelská znalost práce a vyhledávání v elektronických zdrojích (vyhledávání v databázích a práce s vyhledávacími službami)
  • počítačová gramotnost – jistota v práci s počítačem, schopnost vyhledávat a hodnotit informace na internetu, znalost práce s aplikacemi balíku MS Office
  • komunikativnost, systematičnost a samostatnost

Nabízíme:

• práci na plný úvazek
  • první rok pracovní poměr na dobu určitou, po roce prodloužení na dobu neurčitou
  • nástup možný od 1. 1. 2023, případně dle dohody
  • dobré pracovní podmínky a profesionální přístup
  • zaměstnanecké benefity (pět týdnů dovolené plus až pět dní dalšího volna navíc, stravenky vyšší hodnoty, příspěvek na penzijní a/nebo životní připojištění, příspěvek na dopravu, školku, multisportku, nákup v lékárně a další)

V případě zájmu zašlete do 23. 11. 2022 strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu kariera@fsv.cuni.cz.

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dáváte souhlas k tomu, aby Fakulta sociálních věd, Univerzita Karlova, se sídlem Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce. Zpracování osobních údajů se řídí Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a zákonem č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů.

Úvod > Pracovní příležitosti > FSV UK – Správce elektronických informačních zdrojů