Ústřední tělovýchovná knihovna FTVS UK – knihovnice / knihovník

Ústřední tělovýchovná knihovna Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy nabízí pracovní místo pro knihovníka/knihovnici. Nabízíme zajímavou a rozmanitou práci na plný úvazek v malém kolektivu, Klidné pracovní prostředí. Základní mzdu dle vnitřního mzdového předpisu Univerzity Karlovy. 5 týdnů dovolené. Vzdělávací kurzy a školení s možností dalšího sebevzdělání. Nástup 1. 11. 2022. Vybrané kandidáty pozveme na osobní pohovor.

Náplň práce:

Katalogizace, zpracování publikační činnosti (OBD), výpůjčky (střídání služeb v půjčovně a ve studovně), práce ve skladu knih.

Požadavky:

SŠ vzdělání knihovnického nebo příbuzného směru, zakončené maturitní zkouškou. Znalost angličtiny minimálně na komunikační úrovni. Dobrou počítačovou gramotnost (základní znalosti MS Word a Excel). Fyzickou zdatnost (manipulace s balíky knih). Ochotu učit se novým věcem. Výhodou znalost některého z knihovních systémů, orientace ve vybraných elektronických informačních zdrojích a znalosti standardu MARC 21 a pravidel RDA.

Kontaktní osoba:

PhDr. Jana Bělíková

Stránky www:

E-mail: belikova@ftvs.cuni.cz

Úvod > Pracovní příležitosti > Ústřední tělovýchovná knihovna FTVS UK – knihovnice / knihovník