Akademická knihovna 1. LF UK – brigáda pro studenty

Přijmeme brigádní výpomoc do studovny akademické knihovny Ústavu vědeckých informací 1. LF UK a VFN. Jednalo by se zpravidla o 2 služby v týdnu v pracovních dnech úterý, středa, čtvrtek (možnost výběru podle domluvy) v časovém rozmezí 16-20 hodin.

Nástup možný od 1. 10. 2022 na DPP.

Náplň práce: dohled nad provozem studovny, ochrana knihovního fondu, nápomoc při práci s knihovním katalogem, poskytování dalších informací uživatelům

Podmínky: student Bc. nebo Mgr. směru, angličtina (min. úroveň A2), proaktivní přístup, zodpovědnost, komunikativní schopnosti, dlouhodobá spolupráce (min. 1 akademický rok)

Finanční ohodnocení: 110,- Kč/hod., při dlouhodobější spolupráci možnost navýšení

V případě zájmu zašlete motivační dopis spolu se svým životopisem na adresu david.horvath@lf1.cuni.cz do 16. 9. 2022.

Dotazy Vám zodpovíme na tel. čísle 224 965 600.

Úvod > Pracovní příležitosti > Akademická knihovna 1. LF UK – brigáda pro studenty