Knihovna VHÚ – skenerista/rešeršér

Knihovna Vojenského historického ústavu v Praze hledá studenta/studentku z oboru historie, archivnictví nebo knihovnictví (ÚISK,VOŠIS) na brigádu na pozici skeneristy/rešeršéra.

Náplní práce je skenování knihovních dokumentů, postprodukce obrazových dat nebo také příležitostné zpracování rešerší.

Požadujeme zkušenost se skenováním, znalost grafických formátů a grafických editorů a systematičnost. Znalost německého a ruského jazyka výhodou.

Zaškolení i samotná práce budou probíhat na pracovišti knihovny na adrese Rooseveltova 23, Praha 6 – Bubeneč (spojení metro A – Dejvická).

Jedná se o práci na dohodu o pracovní činnosti v rozsahu polovičního úvazku na dobu určitou (do 31. 12. 2022) s výhledem na pokračování práce v roce 2023. Platové ohodnocení 130,- Kč/hod brutto, volná pracovní doba (v rozmezí 7.30-18.00).Vaše strukturované životopisy zasílejte na e-mail knihovna@vhu.cz, osobní pohovor si lze domluvit také na telefonu 973 296 178.

Úvod > Pracovní příležitosti > Knihovna VHÚ – skenerista/rešeršér