Knihovník/knihovnice v oddělení Informační podpora studia a výzkumu (CIKS)

Vysoká škola ekonomická v Praze, Centrum informačních a knihovnických služeb přijme pracovníka/pracovnici na pozici knihovník/knihovnice v oddělení Informační podpora studia a výzkumu.

Hlavní náplň práce:

• vytváření odborných rešerší z českých i zahraničních zdrojů
  • poskytování konzultací v oblasti práce s informačními zdroji
  • obsahová správa webových stránek věnovaných informačním zdrojům a citování
  • školení uživatelů, samostatná příprava vzdělávacích modulů, organizace seminářů

Požadavky:

• VŠ vzdělání, ekonomický a/nebo knihovnický směr výhodou
  • znalost rešeršních strategií v českých i zahraničních EIZ
  • schopnost vést semináře, zkušenosti s výukou výhodou
  • samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, schopnost týmové práce
  • dobrá znalost MS Office
  • pokročilá znalost angličtiny

Nabízíme:

• zajímavou práci v odborné knihovně v centru Prahy
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování, zvýhodněný tel. tarif vč. dat, příspěvek na důchodové připojištění, možnost využití firemní školky, interní vzdělávání zaměstnanců v jazykových a dalších odborných kurzech
  • možnost práce na zkrácený úvazek, první pracovní smlouva na dobu určitou 1 roku s možností dalšího prodloužení dle vzájemné dohody
  • mzdové zařazení dle platného mzdového předpisu VŠE
  • možnost profesního růstu

Kontakt: Ing. Václav Šubrta, tel.: 224 095 601.

Profesní životopis doplněný stručným motivačním dopisem prosím zasílejte e-mailem na adresu subrta@vse.cz.

Úvod > Pracovní příležitosti > Vysoká škola ekonomická – Knihovník/knihovnice v oddělení Informační podpora studia a výzkumu (CIKS)