Vydali jsme sborník „Ozvěny informačních pondělků“

Titulka sborníku

V Informačních pondělcích se každý týden setkáváme s odborníky z prostředí knihoven, nových médií a technologií. Jako zápočet si studenti a studentky vybírají z témat přednášek a to pak rozvíjí dál v seminární práci. Spolu se dvěma studenty jsme se rozhodli vybrané práce zkompilovat do podoby sborníku. Texty tak mapují zájmy studentů a aktuální témata z informační vědy, kterými se v semináři zabýváme. Jako editoři sborníku také doufáme, že zvýšíme motivaci pro psaní seminární práce, protože texty budou více čteny a zápočet nebude „jen psaní pro psaní“.

Sborník vznikal během léta a v našem volném čase, proto doufám, že jeho čtení vám zpříjemní i váš volný čas.

Sborník ve verzi pdf ke stažení: Informacni-pondelky-sbornik-20-21

Sborník editovala Nina Wančová (garantka předmětu) a studenti Jaroslav Nedavaška a Jana Hecová.

Úvod > Nástěnka > Vydali jsme sborník „Ozvěny informačních pondělků“