Kurz se bude konat v penzionu Klamovka ve Stradonicích u Nižbora. Bližší informace o ubytování a možných službách naleznete zde.

• Ubytování: vícelůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením
  • Stravování: plná penze (v den příjezdu – oběd a večeře, v den odjezdu –  snídaně), během celého pobytu budete mít k dispozici vodu, čaj a kávu, další (možné objednat na baru)
  • Wifi zdarma
  • Program: bude upřesněno, začátek programu je vždy v 11:00, ukončení v 10:00 další den

Čekají Vás zajímavé přednášky a dobrá zábava

• S sebou: spacák a prostěradlo, ručník, oblečení dle počasí, jídlo mezi obědem, večeří a snídaní 🙂
  • Cena kurzu je 850,- Kč (zpětně lze žádat o příspěvek 200,- Kč)

Doprava: individuálně; autobusem – zastávka Nižbor-Stradonice-Lávka (z Berouna); vlakem – do Nižboru (z Berouna) a poté pěšky.

Bakalářské studium, prezenční: 29. – 30. 9. 2021
Bakalářské studium, kombi: 30. 9. – 1. 10. 2021
Navazující magisterské studium: 1. – 2. 10. 2021

Děkujeme za zájem o studium na našem ústavu a těšíme se na viděnou!

Úvod > Nástěnka > Seznamovací kurz pro studenty prvních ročníků v penzionu Klamovka ve Stradonicích u Nižboru