Doplňkové výběrové řízení na studijní pobyty Erasmus+ v LS 2021

Vážení studenti,

dne 21.9. 2021 se na ÚISK FF UK bude konat doplňkové výběrové řízení ke studijním výjezdům v rámci programu Erasmus v letním semestru ak. roku 2022.

Více informací k výběrovému řízení naleznete zde:

 

Pokud byste měli o výjezd zájem, prostudujte si důkladně všechny nabízené destinace ve webové aplikaci UK! (**poznámka níže)

Ke konkurzu, mi prosím, pošlete životopis a motivační dopis (oboje na max. 1 str. A4) v jazyce studia na zahraniční univerzitě na moji adresu:
helena.lipkova@ff.cuni.cza to nejpozději do neděle 19.9.2021 do 24:00 pm.

Později zaslané přihlášky nebude možné z organizačních důvodů do konkurzu zařadit.  Vaše pořadí ke konkurzu s přesným časovým slotem Vám pošlu v pondělí 20.9.2021.

 

V přihlašovacím mailu, který mi budete posílat, prosím uveďte:

– do předmětu: Výběrové řízení Erasmus+

dále pak:

– jméno a příjmení,
– ročník studia,
– jméno univerzity, o kterou máte zájem (můžete uvést až 3, prosím o určení priorit, přičemž bude 1.-  nejžádanější), semestr, ve kterém byste chtěli vyjet (letní/zimní)
– zda se jedná o Váš první či druhý (příp. třetí) výjezd v rámci Erasmus
programu.
(Každý student může během studia vyjet na Erasmus pobyt vícekrát za studium. Více informací včetně dalších novinek najdete na webu FF UK.)

 

U konkurzu je nutné prokázat motivaci pro studium na dané univerzitě a také znalost jazyka, ve kterém bude výuka probíhat. Prosím, prostudujte si požadavky dané univerzity, zda vyžaduje jazykové zkoušky. Může to tak být limitující pro Vaše přijetí na zahraniční univerzitu, bez ohledu na výsledky konkurzu na ÚISK!!!  Pro upřesnění dodávám, že výjezdy nejsou nárokové.

 

Pokud byste měli jakékoli otázky, prosím, kontaktujte mne prosím co
nejdříve. Těšíme se na Vaše přihlášky a na rozhovory s Vámi,

 

za tým ÚISK

Helena Lipková

 

 

**S ohledem na opakované rušení výjezdů našich student na University of Boras prosím všechny zájemce, aby žádost o výjezd na tuto univerzitu důkladně zvážili. Navzdory našemu úsilí se nedaří u protistrany nastavit takové podmínky, aby k nečekanému rušení pobytů na poslední chvíli nedocházelo.

Úvod > Nástěnka > Doplňkové výběrové řízení na studijní pobyty Erasmus+ v LS 2021