Organizace Státních zkoušek pro zimní termín (leden a únor 2021)

Vážené studentky, vážení studenti,

s ohledem na současnou situaci a nejistou prognózu protiepidemických opatření v období Státních závěrečných zkoušek v lednu a únoru 2021, rozhodlo vedení fakulty modifikovat jejich organizaci.

SZK budou pro tento termín probíhat hybridní formou, kdy student a část komise budou fyzicky přítomni v učebně a zbývajíci členové komise, stejně jako vedoucí a oponenti prací budou připojeni distančně prostřednictvím odkazu na online videopřenos v SIS.

V tomto termínu se samotná zkouška bude vyjímečně konat na hlavní budově FF UK ve streamovací místnosti. Průběh zkoušky bude nahráván a prostřednictvím volně přístupného odkazu bude k dispozici veřejnosti.

Všechny dosud zveřejněné termíny stanovené v souvislosti se Státními závěrečnými zkouškami zůstávají i nadále platné!

Podrobnější informace ohledně termínů a organizace SZK naleznete zde

Úvod > Nástěnka > Organizace Státních zkoušek pro zimní termín (leden a únor 2021)