Akademická knihovna Jihočeské univerzity hledá knihovnici/knihovníka do výpůjčních služeb AK.

Pracovní náplň:

• zajištění chodu výpůjčního oddělení během celého týdne včetně odpoledních a sobotních služeb,
  • asistence při vyhledávání v online katalogu a v elektronických informačních zdrojích, kopírování a obsluha PC ve studovně,
  • informační služby, výpůjční služby, péče o knihovní fond a pomoc při jeho revizi.

Požadujeme:

• minimálně SŠ vzdělání knihovnického směru,
  • dobrá znalost práce na PC, zejména MS Office (Word, Excel),
  • komunikativní znalost Anglického jazyka na min, úrovni B1,
  • znalost knihovnických katalogizačních pravidel,
  • informační gramotnost,
  • komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, přesnost, pečlivost a ochota učit se novým věcem,
  • časová flexibilita z důvodu delších služeb ve studovně a na pobočkách.

Nabízíme:

• práci v příjemném kolektivu moderní vysokoškolské knihovny,
  • zajímavou práci s možností profesního rozvoje,
  • perspektivu zaměstnání,
  • možnost vlastního rozvoje a dalšího vzdělávání (knihovna, celoživotní vzdělávání, technické vybavení atd.),
    zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené; 4 dny indispozičního volna; dotované stravování nebo stravenky; zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky; MS Office zdarma pro soukromé využití; dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu.

Nástup říjen 2020 nebo dle dohody.

Pracovní úvazek plný.

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s tříměsíční zkušební dobou s možností prodloužení.

Mzda dle Mzdového předpisu JU, po zapracování možnost výkonnostní prémie.

Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis s označením „Knihovník“ zasílejte
na e-mail: personalni@jcu.cz do 10.9.2020.

Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.

Těšíme se na Vaše reakce.