Správa EIZ, lektor – Ústav vědeckých informací 2. LF UK a FN Motol

Nabízím(e):

Nabízíme: Práci v menším, příjemném kolektivu vysokoškolské knihovny. Zaměstnanecké benefity: příspěvek na penzijní připojištění; příspěvek z fondu na kulturu a sport. Firemní školka Práce na plný úvazek na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou) s možností dalšího prodloužení.

Náplň práce:

Akvizice a správa elektronických informačních zdrojů. Vedení agendy objednávek, smluv. Evidence zdrojů v knihovním systému a v systému ERMS. Propagace elektronických zdrojů. Vedení seminářů k EIZ. Po zaškolení podíl na výuce studentů 2. LF UK.

Požadavky:

Vysokoškolské knihovnické vzdělání, případně praxe v oboru. Komunikace v akademickém prostředí. Komunikace v angličtině (spíše v písemné formě). Dobrá orientace v IT (pokročilá znalost MS Office a práce s PC). Znalost systému Aleph výhodou. Orientace v elektronických informačních zdrojích výhodou. Aktivní přístup ke svěřeným úkolům. Spolehlivost, komunikativnost, pečlivost, schopnost systematické i týmové práce.

Kontaktní osoba:

Mgr. Kateřina Hajduková

Organizace:

Ústav vědeckých informací 2. LF UK a FN Motol

Stránky www:

katerina.hajdukova@lfmotol.cuni.cz

Telefon: 224435840

Úvod > Pracovní příležitosti > Správa EIZ, lektor – Ústav vědeckých informací 2. LF UK a FN Motol