Metropolitní univerzita Praha, o.p.s. hledá, do malého přátelského kolektivu knihovny na soukromé vysoké škole na Praze 10, knihovníka.

Jedná se o pestrou práci – výpůjční služby, referenční služby, katalogizace, správa periodik, systémové knihovnické práce, podíl na propagaci knihovny, příprava a vedení seminářů pro studenty.

Požadavky: komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, velmi dobrá komunikace v angličtině, podíl na odpoledních a sobotních službách, preferujeme knihovnické vzdělání a praxi v knihovnách.

Jedná se o plný úvazek na 40 hodin týdně. Předpokládaný nástup – březen/duben 2020. Vhodné pro absolventy.

Prosíme zájemce o zaslání životopisu s přehledem praxe do 23. 2. 2020, na e-mail: tereza.rzymanova@mup.cz

Úvod > Pracovní příležitosti > Metropolitní univerzita Praha, o.p.s. hledá, do malého přátelského kolektivu knihovny na soukromé vysoké škole na Praze 10, knihovníka.