Pozvánka na přípravný kurz k přijímacím zkouškám pro akademický rok 2020/21

Srdečně zveme všechny zájemce o studium na Ústavu informačních studií a knihovnictví na přípravný kurz k přijímacím zkouškám, který se zaměří na námi vyučované programy Informační studia a knihovnictví (bakalářské studium) a Informace, média a knižní kultura (navazující magisterské studium). Kurz je určen pro uchazeče o prezenční i kombinované (dálkové) studium.

Jednodenní neformální seminář se bude konat v sobotu 8. února 2020 od 9:00 do 16:00 v areálu Univerzity Karlovy v Praze (U Kříže 8, Praha 5 – Jinonice). Na kurzu se dozvíte bližší informace o průběhu přijímacích zkoušek, doporučené literatuře ke studiu nebo uplatnění našich absolventů na trhu práce. Budete mít možnost setkat se s vyučujícími a studenty ústavu a zeptat se na vše, co vás ohledně studia zajímá.

Na přípravný kurz se přihlašujte elektronicky prostřednictvím formuláře na adrese http://bit.ly/smeruisk2020.

Cena kurzu činí 500 Kč, poplatek je potřeba uhradit nejpozději do čtvrtka 24. 1. 2020. Všechny důležité informace najdete zde, a kompletní program přípravného kurzu je k dispozici zde.

 

Už jste si podali příhlášku ke studiu? Uchazeči o bakalářské studium mohou přihlášky pro akademický rok 2020/21 podávat do 29. 2. 2020, přihlášky k magisterskému studiu je možné podávat až do 31. 3. 2020 na adrese http://is.cuni.cz/studium/prijimacky/.

Úvod > Nástěnka > Pozvánka na přípravný kurz k přijímacím zkouškám pro akademický rok 2020/21