Výběrové řízení na pozici vedoucí knihovny a informačních služeb

Rektorka Vysoké školy – Architectural Institute in Prague (dále ARCHIP) se sídlem v Praze 7, Poupětova 3, vypisuje

Výběrové řízení na místo vedoucí knihovny a informačních služeb

(zkrácený pracovní úvazek, vhodné i pro studenty doktorandského studia)

Popis pracovní pozice :

 Buduje, zpřístupňuje a pečuje o knihovní fond se zřetelem k potřebám učitelům a studentů školy

 Poskytuje výpůjční služby a informační služby pro akademickou obec školy a vede evidenci výpůjček knihovny.

 Vede statistickou evidenci o knihovně vyplňuje roční statistický výkaz v případě potřeby.

 Poskytuje informační služby (informace o katalozích, databázích, fondech jiných knihoven).

 Spolupracuje na evidenci a katalogizaci studentských závěrečných prací

.

Kvalifikační předpoklady:

 VŠ vzdělání v oboru knihovnictví, informační služby, nebo obdobné vzdělání

 Velmi dobré analytické, komunikační, administrativní a organizační dovednosti.

 pokročilé znalosti práce s PC a IT (kancelářský software, knihovnický software, práce s databázemi)

 samostatnost a schopnost týmové práce

 Anglický jazyk na velmi dobré úrovni.

Přhláška pouze elektronicky, pdf) :

Stručný strukturovaný profesní životopis .

Přihlášky zašlete na email adresu info@archip.eu. Přijetí přihlášky bude potvrzeno mailem.

www.archip.eu

Úvod > Pracovní příležitosti > Výběrové řízení na pozici vedoucí knihovny a informačních služeb