Pozvánka na Den otevřených dveří FF UK

Srdečně zveme všechny zájemce o studium našich oborů na Den otevřených dveří Filozofické fakulty UK, který se uskuteční v sobotu 12. ledna 2019 v prostorách hlavní budovy Filozofické fakulty na náměstí Jana Palacha. Den otevřených dveří je skvělou příležitostí jak se dozvědět všechno důležité ohledně přijímacího řízení, zahraničních pobytů i studia jako takového.

Prezentace Ústavu informačních studií a knihovnictví se bude konat od 13:00 do 14:00 v místnosti č. 200, podrobně budou představeny studijní obory Informační studia a knihovnictví (Bc., Mgr.) a Studia nových médií (Mgr.). Program nabídne vedle přednášek o všech otevíraných bakalářských a magisterských oborech také prezentace studentských spolků, studentskou kavárnu a možnost setkat se se zástupci Studentské rady FF UK a neformálně probrat studium se studenty různých oborů.

Podrobné informace na webu Filozofické fakulty UK

Program oborových prezentací ke stažení

Událost na Facebooku

Úvod > Nástěnka > Pozvánka na Den otevřených dveří FF UK