Pozvánka na Blok expertů: Vysokoškolské knihovny v ČR verze 2021

Co si představíte, když se řekne vysokoškolská knihovna? Regály plné knih, studovny, databáze a kopírky? Anebo třeba i výstavy, promítání filmů a semináře kritického myšlení? Může vysokoškolská knihovna vydávat knihy a zapojovat se do vědecké činnosti? A jde to vůbec všechno dohromady? A co hlavně: umějí knihovníci všechny tyto aktivity zajistit?

Srdečně zveme na přednášku naší kolegyně PhDr. Hany Landové, Ph.D. s názvem Vysokoškolské knihovny v ČR verze 2021, která se zamyslí nad tím, kde jsou české vysokoškolské knihovny teď a kde by mohly být v roce 2021. A také nad tím, jaké otázky je důležité si na této cestě klást.

Přednáška se uskuteční v rámci cyklu Blok expertů ve čtvrtek 8. 11. 2011 od 16:00 do 17:40 v prostorách brněnského Kabinetu informačních studií a knihovnictví (Filozofická fakulta Masarykovy univerzity, Arne Nováka 1, 602 00 Brno, učebna B2.13).

Live stream je možné sledovat zde: https://medial.phil.muni.cz/Live/14.

Blok expertů je exkluzivním přednáškovým cyklem Kabinetu informačních studií a knihovnictví pro Masarykovu univerzitu i širokou veřejnost. Obsah tvoří přednášky osobností z oboru Informační studia a knihovnictví i transdisciplinárních expertů z praxe.

Úvod > Nástěnka > Pozvánka na Blok expertů: Vysokoškolské knihovny v ČR verze 2021