Vážení studenti,

dovolujeme si vám připomenout možnost využít prestižní nabídku roční pracovní stáže v naší partnerské instituci – European University Institute ve Florencii. Jsme rádi, že naši studenti každoročně skvěle reprezentují náš ústav právě na tomto špičkovém evropském pracovišti a těšíme se, že i letos mnozí z Vás využijí tuto výjimečnou příležitost pro svůj další odborný, jazykový i osobnostní rozvoj. Pozor, první kolo výběrového řízení se koná již v úterý 16. 10. 2018 od 11:00 hodin v místnosti 2012.

Náležitosti výběrového řízení

Pozice šesti trainees se nabízejí napříč vybranými akademickými institucemi v celé EU a mohou se o ně ucházet absolventi bakalářského i magisterského stupně informačních studií a knihovnictví. Výběrové řízení je dvoukolové, vybírají se zároveň tři trainnees s nástupem od února 2019 a tři s nástupem od října 2019 (pozor, možnost volby ze strany studenta je velice omezená).

První kolo výběrového řízení: první kolo proběhne na ÚISK v úterý 16. 10. 2018 od 11:00 hodin v místnosti 2012.
Zájemci musí předem (do 14. 10. 2018 do 24:00) poslat svůj životopis a motivační dopis v angličtině na adresu helena.lipkova@ff.cuni.cz (pracovním jazykem na EUI je angličtina, znalost italštiny není požadována).

Druhé kolo výběrového řízení: vybraní uchazeči budou doporučeni do druhého kola, které se uskuteční formou pohovoru s komisí EUI prostřednictvím skypu.

Veškeré další informace k této pracovní stáži naleznete na https://www.eui.eu/Research/Library/AboutTheLibrary/Traineeships.

Budeme se těšit na viděnou s Vámi!
Helena Lipková & Jitka Hradilová

Úvod > Nástěnka > European University Institute ve Florencii pořádá výběrové řízení na roční pracovní stáž pro studenty