„Čistič dat pro headhuntery“

Jméno Příjmení Pozice Web Společnost
Jan nováček Managing panter www.novacekandpartners.com Nováček &partners sro.
Vyktor Dokonalý Čistič Dát,   Studetn

Headhunter: „Vidíte ty chyby?“

Kandidát: „No vidím, je jich tam pár. Hned jsem si jich všiml.“

H.: „To je skvělé, máme totiž velké množství dat, které potřebujeme zkontrolovat a sjednotit jejich formát, upravit, opravit překlepy, ověřit další podrobnosti. Je to práce pro detailisty.“

K.: „Tak to já jsem, jsem přímo puntičkář. 😊

H.: „Báječné, to u téhle pozice opravdu oceníme. A pokud ještě umíte dobře a rychle pracovat s Excelem, tak to pro vás bude hračka a o to víc si vyděláte.“

Kdo jsme a o co vlastně jde?

Jsme headhunting boutique, to znamená, že se primárně zaměřujeme na hledání kandidátů na specializované a vrcholné pozice metodou executive search. Naše motto „Headhunting lidsky“ je naším skutečným přesvědčením. Nyní pro naše konzultanty budujeme spolehlivý datový tým.

Jak si to představujeme:

• Domluvíme se, kolik času tomu můžete věnovat, klidně po večerech nebo o víkendech, hlavně že bude hotovo.
  • Za tuto volnost očekáváme poctivě a dobře odvedenou práci, jde nám o výsledek.
  • Podle toho vám zaplatíme, čím rychleji a pečlivěji, tím lépe pro vás i pro nás.
  • Když se osvědčíte, budeme s vámi rádi spolupracovat i dál a můžeme vám nabídnou i jinou práci.

Co k tomu budete potřebovat:

• Být pečlivý a umět efektivně pracovat s informacemi.
  • Základní znalost Excelu, ale jestli znáte nějaké triky, které vám urychlí práci, je to jen dobře.
  • Logické myšlení a selský rozum.

Vhodné pro: Studenty, rodiče na mateřské dovolené.

Chceme o vás vědět víc, pošlete nám CV, přijďte se k nám podívat a dát si dobrou kávu!

+ 420 733 161 540

info@novacekandpartners.com

www.novacekandpartners.com

„Data researcher pro headhuntery“

Headhunter: „Potřebujeme najít technologa na výrobu čokolády?“

Researcher: „Hm, tak to bude výzva. Už teď mě napadá pár firem, kde můžeme hledat.“

H.: „Klient je rodinná firma, která klade důraz na kvalitu. Výrobu mají v Kutné Hoře.“

R.: „No to jsem tedy zvědavý, kde ho budeme hledat. Jdu zjistit, na jakých školách to učí. Prohledám diplomky. Uděláme seznam všech výroben čokolád v Čechách i na Slovensku. Může to být cizinec?“

H.: „Nevím, ale zjistím. Musíme připravit seznam všech možných kandidátů. Pak se s klientem domluvíme, koho oslovíme v prvním kole. Doufám, že nám na pohovor donesou vzorky J. “

Kdo jsme a o co vlastně jde?

Jsme headhunting boutique, to znamená, že se primárně zaměřujeme na hledání kandidátů na specializované a vrcholné pozice metodou executive search. Naše motto „Headhunting lidsky“ je naším skutečným přesvědčením. Právě teď hledáme naprosto nezbytný článek naší firmy: Data researchera.

Jak si to představujeme:

• Budete hledat vhodné kandidáty na pracovní pozice pro naše klienty, ale třeba také informace o tom, co se děje ve světě businessu, třeba o fúzích mezi podniky nebo o nových firmách na českém trhu.
  • Potřebujeme, abyste přemýšleli nad tím, které všechny weby, portály a fóra pro nás mohou být zdrojem užitečných dat. LinkedIn prohledává každý, my chceme víc.
  • Triky, které známe, vám ukážeme, ale očekáváme i vaše nápady, proaktivitu a samostatnost.
  • Kromě satisfakce z rychle viditelného výsledku se můžete těšit i na značnou flexibilitu, jde nám hlavně o výsledek.

Co k tomu budete potřebovat:

• Být precizní, spolehlivý, diskrétní a neuhnout před žádnou výzvou.
  • Umět dobře hledat na internetu.
  • Logické myšlení a selský rozum.

Pokud se v oblasti dat orientujete, jste konstruktivní, hledáte řešení i přes občasné počáteční neúspěchy, ozvěte se nám.

Chceme o vás vědět víc, pošlete nám CV, přijďte se k nám podívat a dát si třeba dobrou kávu!

+ 420 733 161 540

info@novacekandpartners.com

www.novacekandpartners.com

Úvod > Pracovní příležitosti > Nováček & partners nabízí 2 pracovní pozice „Čistič dat pro headhuntery“ a „Data researcher pro headhuntery „