Metropolitní univerzita Praha, o.p.s. hledá do knihovny knihovníka.

Metropolitní univerzita Praha, o.p.s. hledá do malého přátelského kolektivu knihovny na soukromé vysoké škole na Praze 10  knihovníka.

Jedná se o pestrou práci – výpůjční služby, referenční služby, katalogizace, správa periodik, systémové knihovnické práce, podíl na propagaci knihovny, podíl na zavádění inovativních online služeb a zdrojů v souladu s trendy ve VŠ knihovnách.

Požadavky: komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, velmi dobrá komunikace v angličtině, podíl na odpoledních a sobotních službách, preferujeme knihovnické vzdělání a praxi v knihovnách.

Jedná se o plný úvazek na 40 hod./týdně.

Předpokládaný nástup – říjen/listopad 2018.

Prosíme zájemce o zaslání životopisu s přehledem praxe do 17.9. 2018 na e-mail: petra.hornochova@mup.cz

Úvod > Pracovní příležitosti > Metropolitní univerzita Praha, o.p.s. hledá do knihovny knihovníka.