Ústav pro českou literaturu AV ČR hledá správce databází České literární bibliografie / systémového knihovníka

Ústav pro českou literaturu AV ČR, v. v. i., výzkumná infrastruktura Česká literární bibliografie, vyhlašuje veřejné výběrové řízení na pozici systémového specialisty / programátora. Náplní práce je správa a vývoj databází České literární bibliografie (správa hotových řešení, vývoj vlastních řešení); výzkum v oblasti digital humanities související s agendou ČLB či ÚČL; účast na výzkumných projektech výzkumné infrastruktury Česká literární bibliografie.

Správce databází České literární bibliografie / systémový knihovník

  • Úvazek 1,0
  • Místo výkonu práce Praha
  • Pracovní poměr na dobu určitou (max. 3 roky) s možností prodloužení
  • Nástup v červenci či srpnu 2018 nebo podle dohody.
  • Předpokládané mzdové rozpětí: 25 000–35 000 Kč podle praxe v oblasti správy a vývoje databázových řešení s možností navýšení v případě účasti na grantových projektech.

ÚČL nabízí zázemí největšího pracoviště v oboru literárněvědné bohemistiky, práci na inovativním vědeckém záměru, zaměstnanecké benefity (jazykové kurzy, stravenky, pět týdnů dovolené, pružná pracovní doba, možnost homeoffice, možnost ucházet se o služební ubytování v zařízeních AV ČR).

Kompletní inzerát na webu ÚČL AV ČR

Přihlášky obsahující strukturované CV a motivační dopis zašlete na e-mail literatura@ucl.cas.cz či poštou na adresu:

Ústav pro českou literaturu AV ČR, v. v. i.
sekretariát
Na Florenci 1420/3
110 00 Praha 1

Obálku označte „Výběrové řízení – ČLB“.

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK: 12. 6. 2018.

Výběrové řízení proběhne dvoukolově. ÚČL AV ČR, v. v. i., si vyhrazuje právo pozvat k osobnímu pohovoru pouze vybrané kandidáty i právo žádného z kandidátů nevybrat. Výběrová komise může na základě individuálních okolností navrhnout zaměstnání některého z uchazečů na snížený úvazek.

Úvod > Pracovní příležitosti > Ústav pro českou literaturu AV ČR hledá správce databází České literární bibliografie / systémového knihovníka