Pozvánka na informační webinář pro zájemce o magisterské studium

Zveme všechny zájemce o navazující magisterské studium oboru Informační studia a knihovnictví k účasti na informačním webináři, který se uskuteční v úterý 13. března 2018 od 10:00 na adrese https://el.lf1.cuni.cz/prijimacky/. Webinář povede ředitelka ústavu, dr. Barbora Drobíková, které se budete moci zeptat na otázky týkající se přijímacích zkoušek i průběhu magisterského studia. Pro připojení k webináři je potřeba nainstalovat plug-in Adobe Connect, který vám bude nabízen.

Na webináři se dozvíte:

  • o široké nabídce předmětů, ze kterých si můžete v rámci magisterského studia vybírat ty, které nejlépe odpovídají Vašim představám o budoucím pracovním uplatnění
  • o tom, co si načíst a nastudovat, aby se zvýšila Vaše šance na úspěšné složení přijímací zkoušky
  • o nadstandardních možnostech našich studentů rozšiřovat své znalosti i zkušenosti v rámci studia v zahraničí (Finsko, Švédsko, Španělsko, Německo, Itálie a další země)
  • o možnosti přihlásit se do magisterského studia na našem ústavu i pokud jste absolventem jiného než našeho bakalářského studia, protože navazující magisterské studium u nás je otevřeno i zájemcům z jiných oborů. Mezioborovost je v naší specializaci naopak velkou výhodou ještě zvyšující hodnotu našich již tak žádaných absolventů na pracovním trhu. Pro zájemce z jiných oborů nabízíme možnost individuálních konzultací, které jim umožní snadněji vplout do nové teoretické a znalostní disciplíny.

Čtěte podrobnější informace o přijímacím řízení pro akademický rok 2018/19

Sledujte událost na Facebooku https://www.facebook.com/events/1825466931086571/.

Těšíme se na viděnou!

Úvod > Nástěnka > Pozvánka na informační webinář pro zájemce o magisterské studium