Městská knihovna v Praze hledá vhodné uchazeče/uchazečky na celý úvazek na pozici knihovník/kni­hovnice do bibliobusu.

Knihovník bibliobusu samostatně připravuje a realizuje programy pro různé věkové kategorie, převážně pro děti. Bude s bibliobusem jezdit do škol, školek a dalších podobných institucí v Praze. V létě se podílí na přípravě akcí (dětské dny, festivaly, další venkovní kulturní akce), letních čítáren aj. Na podzim bude pomáhat prvňáčkům se čtením ve škole. Řidičský průkaz B nutný, bibliobus je dodávka do 3,5 t, který knihovník sám řídí.

Požadujeme:

• Minimálně vyšší odborné vzdělání, obor Informační technologie a knihovnictví výhodou.
  • Praxe v oboru výhodou.
  • Komunikační schopnosti.
  • Schopnost samostatné a týmové práce.
  • Výbornou znalost českého jazyka slovem i písmem (rodilý mluvčí).
  • Znalost anglického jazyka.
  • Počítačová gramotnost.
  • Dobrý zdravotní stav.
  • Odolnost vůči stresu.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

• Kreativní a barvitou práci.
  • Odpovídající platové ohodnocení podle platových podmínek uvedených na konci inzerátu
  • Možnost prohlubovat odborné znalosti a dovednosti.
  • Příspěvek na stravné.
  • Slevy na kulturní akce.
  • 25 dní dovolené.
  • 3 free days.
  • Jistotu seriózního zaměstnavatele.
  • Datum nástupu od 1. 5. 2018 na dobu určitou do 31. 7. 2019 s možností prodloužení.

POZOR! Pokud se personální oddělení uchazeči neozve do čtyř týdnů, znamená to, že pozice je již obsazena nebo nebyl vybrán k účasti na výběrovém řízení.

Platové podmínky se řídí stupnicí platových tarifů podle platových tříd uvedených v pdf dokumentu >>> [609 kB]).

Úvod > Pracovní příležitosti > Městská knihovna v Praze hledá vhodné uchazeče/uchazečky na celý úvazek na pozici knihovník/kni­hovnice do bibliobusu.