Nabízíme praxi/brigádu spojenou s rekatalogizací knihovního fondu České botanické společnosti v rámci realizace on-line katalogu (Koha). Jsme malá knihovna specializující se na odborné publikace, zejm. periodika. Požadujeme pečlivost a ochotu, výhodou je znalost katalogizačních pravidel a vlastní notebook, není to však nutnou podmínkou. Poskytnout můžeme finanční odměnu ve výši 90 Kč/hod (DPP) a flexibilní pracovní dobu dle dohody. Zájemci nechť se prosím hlásí na adrese knihovna@botanospol.cz .

Úvod > Pracovní příležitosti > Česká botanická společnost nabízí zajímavou brigádu pro studenty 2. ročníku bc. studia a starší