Nová destinace programu Erasmus+ v Paříži

V rámci programu Erasmus+ byla nově uzavřena smlouva s univerzitou L’Universite Paris-Est Marne-la-Vallee (UPEM) v Paříži. Jedná se o první frankofonní destinaci v naší nabídce, proto jsme rádi, že byla tato mezera zajímavou formou zaplněna. Smlouva již nabyla účinnosti, můžete se tedy na tuto univerzitu hlásit již při výběrovém řízení na akademický rok 2018/2019!

Nabídka je zatím omezena pro studenty magisterského programu, v dohledné době by měl být u našich francouzských partnerů akreditován i bakalářský program, který budeme posléze nabízet i studentům této úrovně studia.

Případní zájemci o podrobnější informace se mohou obrátit přímo na koordinátorku programu Erasmus+ pro ÚISK FF UK, Helenu Lipkovou (helena.lipkova@ff.cuni.cz).

Nous espérons que vous apprécierez cette nouvelle destination!

Úvod > Nástěnka > Nová destinace programu Erasmus+ v Paříži