Rozvrhy na letní semestr

Dnes se podařilo dokončit přípravu nových rozvrhů na letní semestr pro kombinované i prezenční studenty. Na webu v tabulkách je již viditelné. Teď ještě až se otevře zápis, aby bylo vše viditelné i v SIS.

První týden nového semestru budu na UISKu  jen v pátek a pondělí. Jedu se podívat na naši partnerskou a tudíž i konkurenční (zdravě) univerzitu a to až do Opavy, na konferenci Kniha v 21. století.

Takový výlet patří k radostem akademického života, i když se tam intenzivně pracuje.. Jak o tom píše klasik akademického života Lodge.

Nebudu fyzicky ve škole, až se opravdu začne podle nového rozvrhu fungovat. Situace prověří kvalitu mé práce. Loni se podařila záměna ročníků NMgr., což vygenerovalo mnoho historek….

Jedna jistota tu je – ono to nějak dopadne.

První upozornění – výběrovky Lektorské a prezentační dovednosti, Interkulturní kníhovnictví a Kurz archivace webu začnou už v týdnu od 15. 2. 2016! Další výběrovky, včetně Jinonických pondělků, o týden později.

Úvod > Tajemnice bloguje > Rozvrhy na letní semestr