ÚISK vypisuje dodatečný konkurz na Erasmus výjezd v letním semestru 2014/2015:

Program je určen pro studenty bakalářského, magisterského i doktorského studia v prezenční i kombinované formě.

Pokud máte zájem se konkurzu účastnit, pošlete:

• svůj životopis a
  • motivační dopis (každý dokument max. jedna A4)

v jazyce studia na zahraniční univerzitě (angličtina/němčina/španělština/pro ostatní jazyky prosím v angličtině) do pondělí 6. 10. 2014 včetně Lence Němečkové na e-mailovou adresu:

• lenka.nemeckova@gmail.com

Do předmětu zprávy uveďte: Erasmus konkurz 2014 a Vaše jméno a příjmení. V životopise uveďte mimo jiné ročník studia a Váš mobilní telefon, v motivačním dopise napište 3 zahraniční univerzity, o které máte zájem. Napište, kterou destinaci preferujete jako první a určete i pořadí ostatních destinací. Seznam volných destinací naleznete v XLS souboru v příloze této stránky.

Prostudujte si Nové podmínky v rámci programu Erasmus+, které platí pro výjezdy od roku 2014/2015 !

Průběh konkurzu:

Konkurz proběhne formou hodnocení předložených materiálů čtyřčlennou komisí. Bude posuzována Vaše motivace pro studium na vybrané univerzitě, studijní výsledky a znalost cizího jazyka.

Požadavky zahraničních univerzit: Velmi krátce po konkurzu, cca do 15. - 30. 10., budete muset podat přihlášku na zahraniční univerzitu. Prosím, prostudujte si předem podmínky univerzit, není mnoho času na doplnění požadavků. Univerzity většinou mají požadavky na jazykové zkoušky / potvrzení o znalosti jazyka. Je nutné, abyste tyto požadavky splňovali, na doplnění jazykových zkoušek nebude čas. Nemusí to však být tak přísné, pokud si nejste jisti, zda podmínky splňujete, prosím, kontaktujte Lenku Němečkovou.

Co se týče oficiálních kvalifikačních kritérií Vaší účasti v programu Erasmus, prostudujte si:

V případě jakýchkoli dotazů se, prosím, obracejte na Lenku Němečkovou: lenka.nemeckova@gmail.com