Konkurz ÚISK na výjezd Erasmus v roce 2014/2015 (obas semestry) proběhne v pondělí 7. 4. 2014 od 10:30 hodin v místnosti č. 2011 v Jinonicích. Program je určen pro studenty bakalářského, magisterského i doktorského studia v prezenční i kombinované formě.

Pokud máte zájem se konkurzu účastnit, pošlete:

• svůj životopis a
  • motivační dopis (každý dokument max. jedna A4)

v jazyce studia na zahraniční univerzitě (angličtina/němčina/španělština/italština/pro ostatní jazyky prosím v angličtině) do pátku 4.4.2014 včetně Lence Němečkové na e-mailovou adresu:

• lenka.nemeckova@ff.cuni.cz

Do předmětu zprávy uveďte: Erasmus konkurz 2014 a Vaše jméno a příjmení. V životopise uveďte mimo jiné ročník studia a Váš mobilní telefon, v motivačním dopise napište 3 zahraniční univerzity, o které máte zájem. Napište, kterou destinaci preferujete jako první a určete i pořadí ostatních destinací. Dále uveďte i Vámi preferovaný semestr. Orientační pořadí ke konkurzu Vám bude sděleno nejpozději v neděli 6.4. ve večerních hodinách, prosím, nezapomeňte si sebou ke konkurzu index.

Prostudujte si Nové podmínky v rámci programu Erasmus+, které platí pro výjezdy od roku 2014/2015 !

Průběh konkurzu:

Konkurz proběhne formou rozhovoru v cizím jazyce (angličtina, němčina, aktivní znalost španělštiny a italštiny bude také vyžadována, pro ostatní jazyky proběhne pohovor v angličtině). Bude posuzována Vaše motivace pro studium na vybrané univerzitě, studijní výsledky a znalost cizího jazyka.

Podmínkou účasti na konkurzu ze strany FF UK je založeni on-line přihlášky na https://is.cuni.cz/webapps/ . Online aplikace bude pro zadávání přihlášek otevřená od 17.3.2014.

Co se týče oficiálních kvalifikačních kritérií Vaší účasti v programu Erasmus, prostudujte si:

V případě jakýchkoli dotazů se, prosím, obracejte na Lenku Němečkovou: lenka.nemeckova@ff.cuni.cz