Knihovna Národního muzea nabízí možnost práce na poloviční úvazek!

Dokumentátor do oddělení služeb

Místo výkonu práce: Národní muzeum – Nová budova, Vinohradská 1, Praha 1

Nástup: 1. února 2018 nebo dle dohody

Popis pozice:

· práce na knižních skenerech zaměřených na zhotovování digitálních kopií z knihovních fondů Národního muzea

· správa archivu digitálních kopií a jeho pravidelná aktualizace

· tvorba metadat pro digitální knihovnu Manuscriptorium

· podíl na výpůjčních službách oddělení

Požadujeme:

· středoškolské, vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání

· dobrá znalost práce s PC, MS Office, základní znalost grafických programů (Adobe Photoshop a Zoner Photo Studio) výhodou

· dobrá znalost anglického jazyka, zejména v písemném projevu

· pozitivní vztah k historickému knihovnímu fondu a sbírkovým předmětům

· zájem o nové technologie, ochota učit se, aktivní přístup ke svěřeným úkolům

· pečlivost, spolehlivost, samostatnost, schopnost systematické i týmové práce

· trestní bezúhonnost

Nabízíme:

· 0,5 úvazek nebo 1,0 úvazek v pracovním poměru na dobu určitou na 1 rok, po uplynutí s možností změny na trvalý pracovní poměr

· práce ve významné specializované knihovně

· stabilita příspěvkové organizace

· zázemí významné kulturní instituce

· 5 týdnů dovolené, 2 dny sick days, příspěvek na stravování a kulturu, podniková rekreace

Odměňování:

Odměňování dle zákona č. 262/2006 Sb. zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, a podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Nabídky s profesním životopisem a motivačním dopisem zasílejte pouze elektronickou poštou nejpozději do 10.1.2018 na e-mailovou adresu: jana_konecna@nm.cz. Zprávu označte v předmětu: „výběrové řízení – dokumentátor“. Neúplné přihlášky budou vyřazeny. Kontaktní osoba: Mgr. Jana Konečná, tel.: 224 497 334

Místo bude obsazeno výběrem z uchazečů. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z uchazečů nebo toto výběrové řízení zrušit kdykoliv v jeho průběhu.

Úvod > Pracovní příležitosti > Knihovna Národního muzea nabízí možnost práce na poloviční úvazek!