Pozvánka na Den otevřených dveří FF UK

Srdečně zveme všechny zájemce o studium na Den otevřených dveří Filozofické fakulty UK, který se uskuteční v sobotu 13. ledna 2018 a na kterém se dozvíte vše ohledně přijímacího řízení, zahraničních pobytů i studia jako takového.

Prezentace Ústavu informačních studií a knihovnictví se bude konat od 13:00 do 14:00 v místnosti č. 200, podrobně budou představeny studijní obory Informační studia a knihovnictví (Bc., Mgr.) a Studia nových médií (Mgr.). Kromě přednášek o všech otevíraných bakalářských a magisterských oborech se můžete těšit i na prezentace studentských spolků, představení knižní produkce Vydavatelství FF UK, a také na studentskou kavárnu, kde si uchazeči budou moci neformálně promluvit se současnými studenty různých oborů.

Sledujte událost na Facebooku

Program Dne otevřených dveří FF UK 2018 ke stažení