Vážení studenti,

Studentská rada FF UK si vás dovoluje srdečně pozvat na Debatu s kandidáty na děkana FF UK, která se bude konat již tuto středu od 19:00 v místnosti P200 na hlavní budově. Debaty se zúčastní oba současní kandidáti – současná děkanka doc. Mirjam Friedová, a také doc. Michal Pullmann. Kromě dotazů na místě je možné posílat dotazy také anonymně přes webový dotazník.

Budeme velice rádi, pokud se debaty zúčastníte, pro více informací sledujte událost na Facebooku.

Dále bychom Vás rádi informovali o konání Lekce Faust neboli FAkultního Uvítání STudentů. Ta se bude konat tento čtvrtek 19. 10. 2017 od cca 17:30 a je určena pro studenty prvních ročníků a jejich zorientování se na fakultě, mezi jejími budovami apod.

A v neposlední řadě nejdůležitější bod. Ve středu 25. 10. od 16:00 se bude v aule fakulty, tedy místnosti P131, konat Valná hromada Studentského fondu FF UK, kde se budou volit noví členové Studentské rady. Paní děkanka byla natolik laskava, že vyhlásila na tuto dobu děkanské volno. Chtěli bychom Vás tímto velice poprosit o jeho respektování, alespoň tedy na vyučovací hodinu do 17:30 (o moc déle Valná hromada obvykle netrvá), neboť Valná hromada bude určující pro fungování Studentské rady pro následující rok.

S pozdravem za Studentskou radu FF UK

Martin Lundák
Předseda Studentské rady

Úvod > Nástěnka > Studentská rada FF UK zve na debatu s kandidáty na děkana, FAkultní Uvítání STudentů a volbu nových členů studentské rady