Informační, poradenské a sociální centrum UK se stěhuje do nových prostor

Informační, poradenské a sociální centrum UK (IPSC), které doposud sídlilo v Millesimovském paláci v Celetné 13, čeká v následujících letech generální rekonstrukce. Od října letošního roku proto bude poskytovat své služby na více místech v centru Prahy. Stěhování se dotkne především poskytování informačních a sociálních služeb, vizte kompletní přehled nových pracovišť IPSC.

Omezení služeb v průběhu stěhování

Ve dnech 12. a 13. října 2017 proběhne samotné stěhování a centrum nebude moci poskytovat své služby. Výdej průkazů bude zajištěn na Právnické fakultě a Matematicko-fyzikální fakultě.

Nové místo výdeje průkazů

Od 16. října 2017 budou vydávány studentské, zaměstnanecké a absolventské průkazy na koleji Jednota na adrese Opletalova 38, 110 00 Praha 1. Otevírací doba zůstává stejná jako doposud.

Změna v koncepci poskytování informačních služeb

Po dobu dislokace IPSC budou omezeny služby osobních konzultací. Všechny dotazy studentů, uchazečů, zaměstnanců a absolventů budou zodpovídány primárně prostřednictvím e-mailu a telefonu. Osobní schůzku si bude možné domluvit telefonicky na čísle 224 491 850. Veškeré kontakty na IPSC najdete na webových stránkách centra.

Omezení služeb tisku a přístupu na internet

V době dislokace bude zároveň vzhledem k omezenému prostoru zrušena možnost využití našich počítačů k tisku a připojení na internet.

Úvod > Nástěnka > Informační, poradenské a sociální centrum UK se stěhuje do nových prostor