Konkurz pro studenty – roční stáž v European University Institute ve Florencii

ÚISK i v letošním roce vybere jednoho studenta pro  roční pracovní stáž v své partnerské instituci – European University Institute ve Florencii.

Pozice šesti trainees se nabízejí napříč vybranými akademickými institucemi v celé EU a mohou se o ně ucházet absolventi bakalářského i magisterského stupně informačních studií a knihovnictví.

Výběrové řízení je dvoukolové, vybírají se zároveň tři trainnees s nástupem od února 2018, tak tři od října 2018 (pozor, možnost volby ze strany studenta je velice omezená).

První kolo VŘ na ÚISK proběhne ve čtvrtek 12.10.2017 od 10:00 hodin v místnosti 2012.

Zájemci musí předem (do 6.10.2017 do 13:00) poslat svůj životopis a motivační dopis v angličtině na adresu helena.lipkova@ff.cuni.cz (pracovním jazykem na EUI je angličtina, znalost italštiny není požadována).

Vybraní uchazeči budou doporučeni do druhého kola, které se uskuteční formou pohovoru s komisí EUI prostřednictvím skypu.

Veškeré další informace k této pracovní stáži naleznete na http://www.eui.eu/Research/Library/AboutTheLibrary/Traineeships.aspx,

Úvod > Nástěnka > Konkurz pro studenty – roční stáž v European University Institute ve Florencii