Program je nyní v přípravě, na tomto místě jej budeme postupně aktualizovat. V tuto chvíli se domníváme, že akce proběhne takto:

Bakalářské studium

11:00 – 12:30 – Úvodní slovo vedoucího a tajemníka katedry

14:00 – 15:30 – Úvod do studia s Mgr. Adélou Jarolímkovou

16:00 – 17:30 – Úvod do informační vědy s ing. Martinem Součkem

18:00 – … – studentský spolek Librain

následující den

9:30 – 11:00 – Úvod do logiky s doc. Jiřím Součkem

Navazující magisterské studium

11:00 – 12:30 – Úvodní slovo ředitelky ÚISK dr. Drobíkové, tajemnice dr. Římanové a koordinátorky zahraničních pobytů dr. Lipkové

14:00 – 18:00 – odpolední  blok bude sestaven ze setkání s klíčovými odborníky naší katedry, vyučujícími na magisterském stupni studia v jednotlivých specializacích (informační, knihovnické i knihovědné).

18:00 – … – studentský spolek Librain

následující den

9:30 – 11:00 – Diplomové práce INSK aneb hned na počátku je nutné se připravovat na cílovou rovinku ….

Přihláška pro 1. roč. bakalářského prezenční studia