Pozvánka na Letní školu: mistrovské kurzy 2017

Vážení studenti,

pokud jste se rozhodli nebo se rozhoduje jet na Letní školu: mistrovské kurzy, které spolu s naším ústavem pořádá brněnský KISK ve dnech 26. – 30. června 2017, dovolujeme si vám připomenout organizační pokyny. Letošní ročník letní školy se soustředí na čtyři témata: otevřené knihovny, čtenářství v digitálním věku, sociální inovace a e-government.

Pokud se rozhodnete k účasti až dnes a nemáte předmět zapsaný, bude nutné podat žádost o dodatečný zápis. To je opravdu drobná formalita a s ní vám ráda pomůže dr. Radka Římanová. Letní škola stojí za to!

Ubytování

Cena za ubytování na Letní škole je 270 Kč / noc ve zděných chatkách (3lůžkové pokoje). S sebou můžete vzít děti (hlídání bude) i pejska (poplatek 50 Kč denně).

Stravování

Ceny za stravování jsou následující: snídaně stojí 60 Kč, oběd vyjde na 80 Kč a povečeříte za 75 Kč (tzn. 215 Kč / den). Jídlo je možné objednat ve vegetariánské variantě, cena je stejná.

Kam dál

Nejdůležitějším krokem je vyplnit registrační formulář na Letní školu: mistrovské kurzy

Všechny důležité informace k Letní škole najdete na webu KISK

Sledujte událost na Facebooku