Pozvánka na narozeninový dýchánek studentského spolku Librain

Librain

Vážení studenti, milé kolegové,

studentský spolek Librain srdečně zve všechny studenty a vyučující na narozeninový dýchánek, který se uskuteční při příležitosti oslav 2. narozenin studentského spolku v pondělí 14. listopadu od 19:19 v Zázemí (Bartolomějská 13, Praha 1). Mezi cíle spolku, který byl založen začátkem zimního semestru v roce 2014, patří vzájemná diskuse mezi studenty a pedagogy, intenzivnější zapojení studentů do činnosti ústavu a zejména udržování kontaktů mezi studenty navzájem.

Narozeninový dýchánek tentokrát poskytne možnost poznat zahraniční studenty, kteří studují na našem ústavu, a možná tak výjimečně nabude mezinárodních rozměrů!

Chcete vědět více o aktivitách spolku? Sledujte Librain na Facebooku.

Máte nápad, chcete se zeptat nebo se zapojit do aktivit studentského spolku? Pište na librain@ff.cuni.cz.

Úvod > Nástěnka > Pozvánka na narozeninový dýchánek studentského spolku Librain