Kočárem do Vídně… [tajemnice bloguje]

Na konci dubna pojedeme se studenty druhé ročníku na pravidelnou exkurzi, tentokrát je to akce plná experimentů.

Zaprvé – studenti si hodně věcí mohli rozhodnout, tj. kam se pojede, kde se bude bydlet a jaká místa navštívíme.

Inu, znáte to kolektivní rozhodování, někdo to vymyslí, někdo to provede, někomu je to jedno, někomu se to nelíbí a zvenku – harmonie, pohoda… Loni se zdálo, že jestli studenti něco nechtějí, tak si cokoli rozhodovat…a raději budou někam vedeni. Letošní ročník již možnost být někam zavlečen nedostal a zatím to vypadá, že mají jasnou vizi.

Druhá změna je, že již nebudeme mít ani na jeden den vlastní autobus, ale budeme využívat služeb MHD. Dáváme důvěru službě veřejné a víme, že budeme všude včas a v pořádku.

Třetí změna je, že se podíváme nejen do Brna, ale také do Vídně. Univerzitní a městská knihovna se již na nás těší a my na ně. Tak ať nám neprší. V rámci přípravy na návštěvu krásného města na Dunaji doporučuji přečíst další čtenářský tip.

Úvod > Nástěnka > Kočárem do Vídně… [tajemnice bloguje]